Yaşam

10-11 Haziran’da Marmara Park AVM’de Drone Festivali

Drone dünyasının kapıları 10-11 Haziran’da Marmara Park AVM’de açılıyor. Heyecan verici bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanan Marmara Park AVM, hem drone tutkunlarına hem de her yaştan ziyaretçiye unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Etkinlik kapsamında DJ Doğukan Manço da sahne alacak. Bu büyüleyici ve eğlenceli atmosferde gökyüzü drone ışıkları ile aydınlatılacak.

20 yılı aşkın tecrübesi ile alışveriş merkezi şubesinin lider firmalarından biri olan ECE Türkiye Proje Yönetim A.Ş. Marmara Park AVM tarafından yönetilen Marmara Park AVM, 10-11 Haziran tarihleri ​​arasında Tech Drone League iş birliği ile 3. kattaki açık etkinlik alanında Drone Fest etkinliğine ev sahipliği yapacak. DJ performanslarının da sahneleneceği etkinlikte drone yarış pisti, uçuş, simülatör, segway, drone maker ve robot yarışları gibi deneyim alanları da olacak.

Ziyaretçiler, 14:00-22:00 saatleri arasında, büyüleyici DJ performansları ve eğlenceli MC şovu ile canlı bir atmosferin yanı sıra, güçlü yarış pistinde yetenekli pilotların gösterisinin tadını çıkarmak için Drone Fest alanına davetlidir.

FESTİVAL DOĞUKAN MANÇO İLE RENKLENECEK

Drone dünyasına ışık tutacak ve eşsiz bir etkinliğe ev sahipliği yapacak festivalde, 10 Haziran Cumartesi günü 20:30-21:30 saatleri arasında ünlü DJ Doğukan Manço sahne alacak ve ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatacak. eğlenceli müzik ile.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu